Banka Hesap Numaralarımız

0542 412 76 80

info@demirelajans.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 23:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Aralık 2014’ten beri sosyal medya dünyasının önde gelen firmaları arasında yer alan Demirel Ajans olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya gayret ediyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar 6500’den fazla müşteri ile çalışan firmamızın teslim ettiği projelerin başarı oranının %100 olduğunu siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz.

 

Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimiz verdiğimiz hizmetler ile onların devamlı olarak başarılı bir işletme olmalarını sağladık. Özelikle sosyal medyanın son derece aktif olması ve her geçen gün yenilenmesi de müşterilerimiz ile sürekli olarak iletişim halinde olmamıza etki eden unsurlar arasında yer almaktadır. Bu yüzde sizlerde Demirel Ajans ile çalışma şansını yakalayarak firmanızın sosyal medyada sürekli aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Demirel Ajans olarak müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetlerden satın almış olduğunuz paketlere göre en uygun fiyat garantisinin yanı sıra, online olarak da hizmetimiz bulunmaktadır. Sosyal medya platformunun her geçen gün çığ gibi büyümesi ve yeni firmaların ortaya çıkması bu alanda rekabet edilmesinin her geçen gün daha da zorlaşmasına neden olduğundan dolayı, sizlerde Demirel Ajans güvencesi altında işletmenizin daha sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz.

vision

MİSYONUMUZ

Reklam dünyasına yenilikçi bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarını en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır.

vision

VİZYONUMUZ

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

DEVAMI

Firmamız ile sosyal medya, danışmanlık, web tasarımı veya SEO gibi hizmetler konusunda iletişime geçmeniz, markanızın her geçen daha stabil bir şekilde büyümesine yardımcı olacağı gibi, sektörde lider firma olmanız konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. Sosyal medya platformlarında özellikle ortaya çıkması muhtemel krizler hakkında analiz çalışmaları yapan Demirel Ajans, ortada oluşmuş olan riskleri en aza indirerek, firmanızın sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olmaktadır.

 

Uzmanlarımızın sosyal medya alanında elde etmiş olduğu deneyimleri özellikle de firmanızın hesapları ile ilgili ortaya çıkacak olan sorunların ortadan kalkması açısından son derece önemlidir.

 

Markanızı sizlerin adına etkin bir şekilde iletişim aracı olarak kullanan Demirel Ajans, markanızın konumunun her geçen gün yükselmesi adına sağlam adımlar atacaktır.

Bizi Arayın 0542 412 76 80

Bizi Arayın 0542 412 76 80

Bahçelievler mahallesi 7072 sokak 2/1 Turgutreis/Bodrum
0542 412 76 80
+90 850 346 51 21
info@demirelajans.com

Demirel Ajans İnternet Hizmetleri

Copyright © 2014-2019

E-BÜLTEN ABONELİĞİ